Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Mon 9 Aug
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 7er - Strømmen 2
Aursmoen kunstgress
Mon 16 Aug
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Bjørkelangen 2
Aursmoen st. gress 9er A
Mon 16 Aug
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru 2 - Dalen
Aursmoen Sletta 7er A
Mon 16 Aug
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Enebakk
Aursmoen Sletta 7er B
Mon 16 Aug
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Nittedal Blå
Aursmoen mini kg
Tue 17 Aug
kl 17:00 - 17:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Fet Blå
Aursmoen mini kg
Tue 17 Aug
kl 18:00 - 22:00
AFSK hovedstyremøte
Tue 17 Aug
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Dal Grønn
Aursmoen mini kg
Tue 17 Aug
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Skårer
Aursmoen st. gress 7er A
Tue 17 Aug
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Bjørkelangen
Aursmoen Sletta 7er A
Tue 17 Aug
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Fet Blå
Aursmoen Sletta 5er
Tue 17 Aug
kl 19:45 - 20:59
Aurskog/Finstadbru 2 - Gjelleråsen 3
Aursmoen st. gress 9er A
Tue 17 Aug
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 7er - Hauerseter
Aursmoen kunstgress
Wed 18 Aug
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Frogner Gul
Aursmoen mini kg
Wed 18 Aug
kl 18:30 - 19:54
Aurskog/Finstadbru - Fet 2
Aursmoen stadion gress
Wed 18 Aug
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Nittedal Blå
Aursmoen Sletta 7er A
Wed 18 Aug
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Enebakk Hvit
Aursmoen mini kg
Wed 18 Aug
kl 20:00 - 21:14
Aurskog/Finstadbru - Borgen
Aursmoen st. gress 9er A
Wed 18 Aug
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru 2 - Kurland
Aursmoen kunstgress
Thu 19 Aug
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Bjørkelangen Hvit
Aursmoen mini kg
Thu 19 Aug
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Rælingen Sort
Aursmoen Sletta 7er A
Fri 20 Aug
kl 19:30 - 21:04
Aurskog/Finstadbru - Gjelleråsen 2
Aursmoen kunstgress
Mon 23 Aug
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Rød - Fjellhamar Blå
Aursmoen Sletta 7er B
Tue 24 Aug
kl 18:00 - 20:00
Sigurd Aas - 2 timer
Trener og lagledermøte
Tue 24 Aug
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru - Lillestrøm 2
Aursmoen kunstgress
Wed 25 Aug
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Hakadal Gul
Aursmoen mini kg
Wed 25 Aug
kl 18:15 - 19:29
Aurskog/Finstadbru - Kløfta
Aursmoen kunstgress 7er A
Wed 25 Aug
kl 19:00 - 20:30
A-Lag - 1 time og 30 min.
Wed 25 Aug
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Funnefoss/Vormsund 2
Aursmoen kunstgress
Thu 26 Aug
kl 18:00 - 21:00
Dommerkurs Klubbdommer Fotball - 3 timer
Klubbdommer kurs Fotball
Thu 26 Aug
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Gjelleråsen 3
Aursmoen st. gress 9er A
Thu 26 Aug
kl 19:30 - 20:34
Aurskog/Finstadbru Hvit - Sørumsand Hvit
Aursmoen Sletta 7er B
Mon 30 Aug
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Bjørkelangen Hvit
Aursmoen mini kg
Mon 30 Aug
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Fet 2
Aursmoen st. gress 9er A
Mon 30 Aug
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru 2 - Sørumsand 2
Aursmoen Sletta 7er A
Mon 30 Aug
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Gjerdrum
Aursmoen st. gress 9er A
Mon 30 Aug
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Gjelleråsen Rød
Aursmoen mini kg
Tue 31 Aug
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Haga Brun
Aursmoen mini kg
Tue 31 Aug
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Fjellhamar
Aursmoen st. gress 7er A
Tue 31 Aug
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Fjellhamar
Aursmoen Sletta 7er A
Wed 1 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Kløfta Hvit
Aursmoen mini kg
Wed 1 Sep
kl 18:30 - 19:54
Aurskog/Finstadbru - Fjellhamar 2 9er
Aursmoen stadion gress
Wed 1 Sep
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Skjetten
Aursmoen Sletta 7er A
Wed 1 Sep
kl 19:00 - 20:14
Aurskog/Finstadbru - Kløfta
Aursmoen kunstgress 7er A
Wed 1 Sep
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Fjellhamar Gul
Aursmoen Sletta 5er
Wed 1 Sep
kl 20:30 - 22:14
Aurskog/Finstadbru 7er - Nittedal
Aursmoen kunstgress
Thu 2 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Haga Rød
Aursmoen mini kg
Thu 2 Sep
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru 2 - Hakadal 2
Aursmoen st. gress 9er A
Thu 2 Sep
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Funnefoss/Vormsund Hvit
Aursmoen Sletta 7er A
Thu 2 Sep
kl 19:00 - 20:04
Aurskog/Finstadbru Grønn - Aurskog/Finstadbru Hvit
Aursmoen Sletta 7er B
Thu 2 Sep
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru 2 - Skjetten 2
Aursmoen kunstgress
Tue 7 Sep
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Hvit - Ytre Rælingen Blå
Aursmoen Sletta 7er B
Tue 7 Sep
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru - Strømmen
Aursmoen kunstgress
Wed 8 Sep
kl 17:00 - 17:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Kurland Rød
Aursmoen mini kg
Wed 8 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Lørenskog Gul
Aursmoen mini kg
Wed 8 Sep
kl 18:15 - 19:29
Aurskog/Finstadbru - Hvam
Aursmoen kunstgress 7er A
Wed 8 Sep
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Rød - Skedsmo Rød
Aursmoen Sletta 7er B
Wed 8 Sep
kl 19:00 - 20:00
A-Lag - 1 time
Wed 8 Sep
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Gjerdrum 2
Aursmoen kunstgress
Thu 9 Sep
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Skjetten 2
Aursmoen st. gress 9er A
Fri 10 Sep
kl 18:00 - 18:30
Konfirmasjon
Hege og Stian Krogstad.
Mon 13 Sep
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Rælingen 3
Aursmoen st. gress 9er A
Mon 13 Sep
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru 2 - Høland
Aursmoen Sletta 7er A
Mon 13 Sep
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Hvam Rød
Aursmoen mini kg
Mon 13 Sep
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 7er - Gjerdrum 2
Aursmoen kunstgress
Tue 14 Sep
kl 18:00 - 22:00
AFSK hovedstyremøte
Tue 14 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Raumnes & Årnes Blå
Aursmoen mini kg
Tue 14 Sep
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Gjelleråsen 2
Aursmoen Sletta 7er A
Wed 15 Sep
kl 17:00 - 17:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Gjelleråsen Sort
Aursmoen mini kg
Wed 15 Sep
kl 18:00 - 19:24
Aurskog/Finstadbru - Bjerke
Aursmoen stadion gress
Wed 15 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Åsen Hvit
Aursmoen mini kg
Wed 15 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Gjelleråsen Grønn
Aursmoen Sletta 5er
Wed 15 Sep
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Kløfta
Aursmoen Sletta 7er A
Wed 15 Sep
kl 19:30 - 20:44
Aurskog/Finstadbru - Hvam
Aursmoen kunstgress 7er A
Thu 16 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Blaker Rød
Aursmoen mini kg
Thu 16 Sep
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru 2 - Lillestrøm 2
Aursmoen st. gress 9er A
Thu 16 Sep
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Gjelleråsen Hvit
Aursmoen Sletta 7er A
Thu 16 Sep
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru 2 - Raumnes & Årnes
Aursmoen kunstgress
Fri 17 Sep
kl 18:00 - 18:30
Konfirmasjon
Hagbartsen
Fri 17 Sep
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Eidsvold TF
Aursmoen st. gress 9er A
Mon 20 Sep
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Rød - Setskog Gul
Aursmoen Sletta 7er B
Tue 21 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Søndre Høland Sort
Aursmoen mini kg
Tue 21 Sep
kl 18:15 - 19:29
Aurskog/Finstadbru - Fet 2
Aursmoen st. gress 9er A
Tue 21 Sep
kl 19:00 - 20:14
Aurskog/Finstadbru - Sørum
Aursmoen kunstgress 7er A
Tue 21 Sep
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru - Rælingen 2
Aursmoen kunstgress
Wed 22 Sep
kl 18:00 - 19:24
Aurskog/Finstadbru - Eidsvold IF +
Aursmoen stadion gress
Wed 22 Sep
kl 18:00 - 19:04
Aurskog/Finstadbru Hvit - Rælingen Sort
Aursmoen Sletta 7er A
Wed 22 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Høland Blå
Aursmoen mini kg
Wed 22 Sep
kl 18:30 - 20:14
Aurskog/Finstadbru 7er - Enebakk
Aursmoen kunstgress
Wed 22 Sep
kl 19:00 - 20:00
A-Lag - 1 time
Wed 22 Sep
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Lillestrøm 3
Aursmoen kunstgress
Thu 23 Sep
kl 18:00 - 19:04
Aurskog/Finstadbru Grønn - Ytre Rælingen Blå
Aursmoen Sletta 7er A
Thu 23 Sep
kl 19:30 - 20:44
Aurskog/Finstadbru - LSK Kvinner 3
Aursmoen kunstgress 7er A
Sat 25 Sep
kl 13:00 - 14:14
Aurskog/Finstadbru - Dal 3 7er
Aursmoen st. gress 7er A
Mon 27 Sep
kl 18:00 - 19:14
Bjørkelangen - Sørumsand
Aursmoen st. gress 9er A
Mon 27 Sep
kl 18:00 - 19:04
Aurskog/Finstadbru 2 - Fet 4
Aursmoen Sletta 7er A
Mon 27 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Nittedal Grønn
Aursmoen mini kg
Tue 28 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Hvam Rød
Aursmoen mini kg
Tue 28 Sep
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Løvenstad 2
Aursmoen kunstgress 9er A
Tue 28 Sep
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru - Nittedal
Aursmoen kunstgress
Wed 29 Sep
kl 17:00 - 17:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Enebakk Grønn
Aursmoen mini kg
Wed 29 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Ytre Rælingen Blå
Aursmoen mini kg
Wed 29 Sep
kl 18:00 - 19:04
Aurskog/Finstadbru - Hvam
Aursmoen Sletta 7er A
Thu 30 Sep
kl 17:30 - 18:44
Aurskog/Finstadbru 2 - Skjetten 2
Aursmoen st. gress 9er A
Thu 30 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Søndre Høland Hvit
Aursmoen mini kg
Thu 30 Sep
kl 19:00 - 20:14
Aurskog/Finstadbru - LSK Kvinner 3
Aursmoen kunstgress 7er A
Thu 30 Sep
kl 20:30 - 22:14
Aurskog/Finstadbru 7er - Fet 3
Aursmoen kunstgress
Sun 3 Oct
kl 18:00 - 19:00
A-Lag - 1 time
Sun 3 Oct
kl 19:00 - 20:44
Aurskog/Finstadbru - Fet 2
Aursmoen kunstgress
Wed 6 Oct
kl 19:00 - 20:00
A-Lag - 1 time
Wed 6 Oct
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Kurland
Aursmoen kunstgress
Thu 7 Oct
kl 19:30 - 20:44
Aurskog/Finstadbru - Søndre Høland
Aursmoen kunstgress 7er A
Mon 11 Oct
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru 2 - Lørenskog 4
Aursmoen kunstgress
Tue 12 Oct
kl 18:00 - 22:00
AFSK hovedstyremøte
Wed 13 Oct
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Frogner 3 7er
Aursmoen kunstgress 9er A
Tue 19 Oct
kl 20:15 - 21:49
Aurskog/Finstadbru - Fet 2
Aursmoen kunstgress
Wed 20 Oct
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 7er - Lillestrøm 4
Aursmoen kunstgress
Tue 9 Nov
kl 18:00 - 22:00
AFSK hovedstyremøte
Tue 14 Dec
kl 18:00 - 22:00
AFSK hovedstyremøte
Tue 11 Jan 2022
kl 18:00 - 22:00
AFSK hovedstyremøte
Tue 8 Feb 2022
kl 18:00 - 22:00
AFSK hovedstyremøte
Tue 8 Mar 2022
kl 18:00 - 22:00
AFSK hovedstyremøte
Tue 12 Apr 2022
kl 18:00 - 22:00
AFSK hovedstyremøte
Sat 7 May 2022
kl 10:00 - 22:00
Mari-Ann Nilsdatter Wiik - 12 timer
Forberede og dekke til konfirmasjon
Sun 8 May 2022
kl 10:00 - 22:00
Mari-Ann Nilsdatter Wiik - 12 timer
Konfirmasjon
Sat 4 Jun 2022
kl 10:00 - 20:00
Konfirmasjon søndag 5.juni
Per Helge Lien
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tue 29 Jun
kl 19:00 - 22:00
Årsmøte Sameiet Nordjordet B5
Bernt Øystein Vormeland.   Les mer  
Sun 27 Jun
kl 12:00 - 12:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Frogner Blå
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Thu 24 Jun
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Bjørkelangen 1
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Wed 23 Jun
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Rød - Bjørkelangen Hvit
Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Wed 23 Jun
kl 17:00 - 20:30
Focus Dans
  Les mer  
Wed 23 Jun
kl 17:00 - 17:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Bjørkelangen Hvit
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tue 22 Jun
kl 19:30 - 22:00
Styremøte AFSK Fotball - 2 timer og 30 min.
  Les mer  
Tue 22 Jun
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Aurskog/Finstadbru 2
Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Tue 22 Jun
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Aurskog/Finstadbru 2
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Thu 17 Jun
kl 19:00 - 21:00
Sameiet Prestegårdstunet Tr 2 - 2 timer
  Les mer  
Thu 17 Jun
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Høland Blå
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Thu 17 Jun
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Høland Blå
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Thu 17 Jun
kl 17:15 - 18:19
Aurskog/Finstadbru Rød - Søndre Høland Sort
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Wed 16 Jun
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Frogner Rød
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Wed 16 Jun
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Bjørkelangen 2
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Wed 16 Jun
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Lillestrøm Rød
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Wed 16 Jun
kl 17:00 - 20:30
Focus Dans
  Les mer  
Wed 16 Jun
kl 17:00 - 17:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Bjørkelangen Hvit
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tue 15 Jun
kl 20:30 - 21:30
John-André Eid Halvorsen - 1 time
Styremøte Skøytegruppa   Les mer  
Tue 15 Jun
kl 20:00 - 22:00
AFSK ski
Styremøte skigruppa   Les mer  
Tue 15 Jun
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Hvit - Bjørkelangen Rød
Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Fri 11 Jun
kl 18:00 - 14:00
Tine fotballskole 2021
Aurskog Finstadbru Sportsklubb   Fotball   Aurskoghallen, Aurveien 41 AFSK fotball Aurskog-Finstadbru Sportsklubb
AFSK fotball inviterer alle barn født…   Les mer  
Thu 10 Jun
kl 18:30 - 19:24
Aurskog/Finstadbru Grønn - Søndre Høland Hvit
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Thu 10 Jun
kl 18:00 - 21:30
AFSK håndball styremøte
  Les mer  
Thu 10 Jun
kl 18:00 - 21:00
Aurskog Høland Handball - 3 timer
  Les mer  
Thu 10 Jun
kl 17:00 - 17:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Aurskog/Finstadbru Grønn
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Wed 9 Jun
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Bjørkelangen 2
Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Wed 9 Jun
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Haga Rød 5er
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Wed 9 Jun
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Bjørkelangen Rød
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Wed 9 Jun
kl 17:00 - 20:30
Focus Dans
  Les mer  
Wed 9 Jun
kl 17:00 - 17:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Bjørkelangen Rød
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tue 8 Jun
kl 19:30 - 20:34
Aurskog/Finstadbru - Høland
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Tue 8 Jun
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru 2 - Bjørkelangen
Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Tue 8 Jun
kl 18:15 - 19:19
Aurskog/Finstadbru 2 - Bjørkelangen
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Tue 8 Jun
kl 18:00 - 22:00
AFSK hovedstyremøte
  Les mer  
Mon 7 Jun
kl 18:00 - 21:00
Sameiet Byggveien
Har du det store møterommet "Klubbhuset"…   Les mer  
Thu 3 Jun
kl 20:00 - 21:30
AFSK fotballstyre - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Thu 3 Jun
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Bjørkelangen Hvit
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Thu 3 Jun
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Bjørkelangen Rød
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Thu 3 Jun
kl 17:00 - 17:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Bjørkelangen Hvit
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Wed 2 Jun
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Fet Rød
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Wed 2 Jun
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Hvit - Setskog Gul
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Wed 2 Jun
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Fet Blå
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Wed 2 Jun
kl 17:00 - 20:30
Focus Dans
  Les mer  
Wed 2 Jun
kl 17:00 - 18:04
Aurskog/Finstadbru Rød - Høland Blå
Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Wed 2 Jun
kl 17:00 - 17:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Aurskog/Finstadbru Rød
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tue 1 Jun
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru 2 - Aurskog/Finstadbru
Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Tue 1 Jun
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru 2 - Aurskog/Finstadbru
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Thu 27 May
kl 19:00 - 21:00
Fotball styret - 2 timer
Fotball styret
Fotball styret   Les mer  
Thu 27 May
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Bjørkelangen Hvit
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Wed 26 May
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Høland Rød
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Wed 26 May
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru 2 - Høland
Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Wed 26 May
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Funnefoss/Vormsund Hvit
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Wed 26 May
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Høland Blå
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Wed 26 May
kl 17:15 - 18:19
Aurskog/Finstadbru Hvit - Aurskog/Finstadbru Rød
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Wed 26 May
kl 17:00 - 20:30
Focus Dans
  Les mer  
Tue 25 May
kl 19:45 - 20:59
Aurskog/Finstadbru 2 - Bjørkelangen 2
Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Tue 25 May
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Bjørkelangen
Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Tue 25 May
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Bjørkelangen
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Thu 20 May
kl 19:00 - 22:00
AFSK årsmøte - påmelding
Klubbhuset, 80 pers.  
  Les mer  
Thu 20 May
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Aurskog/Finstadbru Hvit
Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Thu 20 May
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Høland Blå
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Wed 19 May
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Aurskog/Finstadbru Rød
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Wed 19 May
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Bjørkelangen 1
Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Wed 19 May
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Bjørkelangen Rød
Aursmoen mini kg
  Les mer  
Wed 19 May
kl 17:00 - 21:00
Fokus dans
  Les mer  
Tue 18 May
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Rød - Bjørkelangen Rød
Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Tue 18 May
kl 18:00 - 21:00
AFSK hovedstyremøte
  Les mer  
Wed 12 May
kl 17:00 - 21:00
Focus Dans
  Les mer  
Tue 11 May
kl 18:30 - 21:00
AFSK Håndball styret/v Morten Eriksen - 2 timer og 30 min.
Styremøte håndball   Les mer  
Tue 11 May
kl 18:30 - 21:30
Sveinung Green - 3 timer
Trener og lagleder kurs   Les mer  
Mon 10 May
kl 19:00 - 21:00
Sveinung Green - 2 timer
Styremøte AFSK Fotball   Les mer  
Mon 10 May
kl 18:00 - 21:30
Årsmøte Borettslag
Bjørn Sauge. 2 kanner kaffe + 1 kringle   Les mer  
Sun 9 May
kl 18:30 - 20:04
Aurskog/Finstadbru G16 - Aurskog-Høland G16
Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Wed 5 May
kl 17:00 - 21:00
Focus Dans
  Les mer  
Tue 4 May
kl 16:30 - 18:30
Morten Rognan - 2 timer
Sesongavslutning håndball, J/G f.2012   Les mer  
Mon 3 May
kl 20:00 - 21:30
Trond Stenbak - 1 time og 30 min.
Trenermøte G16   Les mer  
Thu 29 Apr
kl 17:00 - 21:00
Sameiet Myrvold B1
Søster Estersvei. Kåre Jørgensen.   Les mer  
Wed 28 Apr
kl 17:00 - 21:00
Focus Dans
  Les mer  
Tue 27 Apr
kl 18:00 - 22:00
AFSK hovedstyremøte
  Les mer  
Mon 26 Apr
kl 18:30 - 21:00
Sveinung Green - 2 timer og 30 min.
Styremøte Fotball   Les mer  
Wed 21 Apr
kl 17:00 - 21:00
Focus Dans
  Les mer  
Fri 16 Apr
kl 18:00 - 22:00
Marion Kilde Jenteansvarlig - 4 timer
Kick off J11 fotball   Les mer  
Thu 15 Apr
kl 19:30 - 20:30
AFSK A-Lag Fotball
Møterom, 15 pers.  
  Les mer  
Thu 15 Apr
kl 18:00 - 20:30
AFSK Håndball styret/v Morten Eriksen - 2 timer og 30 min.
Styremøte håndball   Les mer  
Wed 14 Apr
kl 17:00 - 21:00
Focus Dans
  Les mer  
Tue 13 Apr
kl 18:00 - 22:00
AFSK hovedstyremøte
  Les mer  
Mon 12 Apr
kl 17:00 - 20:00
AFSK hovedstyret
Møte med politikerne Ap   Les mer  
Wed 7 Apr
kl 17:00 - 21:00
Focus Dans
  Les mer  
Wed 31 Mar
kl 17:00 - 21:00
Focus Dans
  Les mer  
Wed 24 Mar
kl 17:00 - 21:00
Focus Dans
  Les mer  
Sat 20 Mar
kl 09:00 - 21:00
AFSK håndball - Loppetassen stjernerunde - 12 timer
  Les mer  
Mon 15 Mar
kl 17:00 - 22:00
AFSK årsmøtet kl 19.00
  Les mer  
Sun 14 Mar
kl 11:30 - 17:30
Marion Kilde Jenteansvarlig - 6 timer
JENTEDAG - Felles trening og foredrag   Les mer  
Fri 12 Mar
kl 16:00 - 19:00
AFSK fotball
Aurskoghallen  
  Les mer  
Thu 11 Mar
kl 19:00 - 21:00
AFSK Håndball styret/v Morten Eriksen - 2 timer
Styremøte håndball   Les mer  
Wed 10 Mar
kl 19:00 - 21:00
Elin Skogly - 2 timer
Aurskog-Høland Håndball, Samarbeidsstyret   Les mer  
Wed 10 Mar
kl 17:00 - 21:00
Focus Dans
  Les mer  
Tue 9 Mar
kl 19:00 - 22:00
Audun Hestmark - 3 timer
Styremøte Samarbeidsstyre Håndball   Les mer  
Tue 9 Mar
kl 18:00 - 21:00
Markus Simonsson - 3 timer
Foreldremøte G16   Les mer  
Mon 8 Mar
kl 18:00 - 22:00
AFSK hovedstyremøte
  Les mer  
Wed 3 Mar
kl 17:00 - 21:00
Focus Dans
  Les mer  
Tue 2 Mar
kl 18:30 - 22:00
AFSK hovedstyremøte
  Les mer  
Tue 2 Mar
kl 18:00 - 21:00
AFSK Håndball styret/v Morten Eriksen - 3 timer
Styremøte   Les mer  
Thu 25 Feb
kl 18:00 - 19:30
Marion Kilde Jenteansvarlig - 1 time og 30 min.
J 11 planlegging   Les mer  
Wed 24 Feb
kl 17:00 - 21:00
Focus Dans
  Les mer  
Sun 21 Feb
kl 08:00 - 18:00
Aurskog Sparebankcup
  Les mer  
Sat 20 Feb
kl 08:00 - 19:00
Aurskog Sparebankcup
  Les mer  
Fri 19 Feb
kl 15:00 - 22:00
Aurskog Sparebankcup
  Les mer  
Thu 18 Feb
kl 17:30 - 21:30
Audun Hestmark - 4 timer
Årlig møte AFSK Håndball   Les mer  
Wed 17 Feb
kl 19:00 - 20:30
Morten Hagbartsen - 1 time og 30 min.
Årlig møte ski   Les mer  
Wed 17 Feb
kl 17:00 - 21:00
Focus Dans
  Les mer  
Tue 16 Feb
kl 19:00 - 21:00
AFSK Fotball årlig møte
Klubbhuset, 80 pers.  
  Les mer  
Sat 13 Feb
kl 08:00 - 19:00
Aurskog Sparebankcup
  Les mer  
Fri 12 Feb
kl 16:30 - 18:00
Afsk håndball j14 - 1 time og 30 min.
  Les mer  
Fri 12 Feb
kl 15:00 - 22:00
Aurskog Sparebankcup
  Les mer  
Thu 11 Feb
kl 18:00 - 21:00
Årlig møte svømming
Line Sletner   Les mer  
Wed 10 Feb
kl 17:00 - 21:00
Focus Dans
  Les mer  
Tue 9 Feb
kl 18:00 - 22:00
AFSK hovedstyremøte
  Les mer  
Fri 5 Feb
kl 17:30 - 22:00
Marion Kilde Jenteansvarlig - 4 timer og 30 min.
Jentefotball samling   Les mer  
Thu 4 Feb
kl 20:00 - 21:00
Marion Kilde Jenteansvarlig - 1 time
Jentesatsning   Les mer  
Wed 3 Feb
kl 17:00 - 21:00
Focus Dans
  Les mer  
Tue 2 Feb
kl 19:00 - 21:00
Styremøte Fotball
Møterom, 15 pers.  
  Les mer  
Sat 30 Jan
kl 08:00 - 19:00
Aurskog Sparebankcup
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline