Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Wed 2 Dec
kl 17:00 - 21:00
Focus Dance
  Charotte Filberg
Mon 7 Dec
kl 18:00 - 23:00
AFSK hovedstyremøte
 
Wed 9 Dec
kl 17:00 - 21:00
Focus Dance
  Charotte Filberg
Fri 11 Dec
kl 14:00 - 00:00
80 års lag i kafeteriaen
  Leif Egner
Wed 16 Dec
kl 17:00 - 21:00
Focus Dance
  Charotte Filberg
Wed 23 Dec
kl 17:00 - 21:00
Focus Dance
  Charotte Filberg
Wed 30 Dec
kl 17:00 - 21:00
Focus Dance
  Charotte Filberg
Fri 29 Jan 2021
kl 15:00 - 21:00
Aurskog Sparebankcup
 
Sat 30 Jan 2021
kl 08:00 - 19:00
Aurskog Sparebankcup
 
Fri 12 Feb 2021
kl 15:00 - 22:00
Aurskog Sparebankcup
 
Sat 13 Feb 2021
kl 08:00 - 19:00
Aurskog Sparebankcup
 
Tue 16 Feb 2021
kl 18:30 - 21:30
Sveinung Green - 3 timer
  AFSK Trener lagleder møte fotball
Fri 19 Feb 2021
kl 15:00 - 22:00
Aurskog Sparebankcup
 
Sat 20 Feb 2021
kl 08:00 - 19:00
Aurskog Sparebankcup
 
Sun 21 Feb 2021
kl 08:00 - 18:00
Aurskog Sparebankcup
 
Sat 20 Mar 2021
kl 09:00 - 21:00
AFSK håndball - Loppetassen stjernerunde - 12 timer
 
Fri 7 May 2021
kl 15:00 - 13:00
Konfirmasjon
  Familien Thomas Aastad
Sat 29 May 2021
kl 08:00 - 20:00
Konfirmasjon
  Morten Hagbartsen
Fri 4 Jun 2021
kl 17:00 - 11:00
Konfirmasjon
  fam Hege Krogstad
Sat 4 Jun 2022
kl 10:00 - 20:00
Konfirmasjon søndag 5.juni
  Per Helge Lien
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tue 1 Dec
kl 19:00 - 21:00
Styremøte AFSK Fotball
Møterom, 15 pers.  
  Les mer  
Sun 29 Nov
kl 09:00 - 14:00
AFSK Håndball styret/v Morten Eriksen - 5 timer
$item.username  
Håndballkamper.   Les mer  
Wed 25 Nov
kl 17:00 - 21:00
Focus Dance
$item.username  
Charotte Filberg   Les mer  
Sun 22 Nov
kl 10:00 - 15:00
AFSK Håndball styret/v Morten Eriksen - 5 timer
$item.username  
Håndballkamper   Les mer  
Thu 19 Nov
kl 18:30 - 19:00
Spiller møte AFSK Kvinner
Klubbhuset, 80 pers.  
  Les mer  
Wed 18 Nov
kl 19:00 - 20:30
Skigruppa - 1 time og 30 min.
$item.username  
  Les mer  
Wed 18 Nov
kl 17:00 - 21:00
Focus Dance
$item.username  
Charotte Filberg   Les mer  
Mon 16 Nov
kl 19:00 - 21:00
Marion Kilde Jenteansvarlig - 1 time
$item.username  
Samarbeidsmøte   Les mer  
Sun 15 Nov
kl 10:00 - 12:30
AFSK Håndball styret/v Morten Eriksen - 2 timer og 30 min.
$item.username  
Håndballkamp   Les mer  
Fri 13 Nov
kl 18:00 - 21:00
Sesongavslutning J 11 og 12
$item.username  
Trine Brovold   Les mer  
Thu 12 Nov
kl 16:00 - 22:00
AFSK håndball - fotografering
$item.username  
Morten Eriksen   Les mer  
Wed 11 Nov
kl 17:00 - 21:00
Focus Dance
$item.username  
Charotte Filberg   Les mer  
Tue 10 Nov
kl 18:30 - 20:30
Marion Kilde Jenteansvarlig - 2 timer
$item.username  
  Les mer  
Mon 9 Nov
kl 18:00 - 22:00
AFSK hovedstyremøte
$item.username  
  Les mer  
Mon 9 Nov
kl 18:00 - 22:00
AFSK hovedstyremøte
$item.username  
  Les mer  
Thu 5 Nov
kl 20:00 - 22:00
AFSK Håndball - 2 timer
$item.username  
Møte Trener/Lagledere Håndball   Les mer  
Wed 4 Nov
kl 17:00 - 21:00
Focus Dance
$item.username  
Charotte Filberg   Les mer  
Mon 2 Nov
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 7er - Skedsmo
$item.username   Aursmoen kunstgress 7er A
  Les mer  
Mon 2 Nov
kl 19:00 - 21:00
klavlitets klubb Fotball styret
Møterom 6 pers.  
  Les mer  
Mon 2 Nov
kl 18:00 - 19:00
AFSK basket foreldremøte
$item.username  
  Les mer  
Sun 1 Nov
kl 11:00 - 15:00
AFSK Håndball styret/v Morten Eriksen - 4 timer
$item.username  
Håndballkamper.   Les mer  
Fri 30 Oct
kl 18:00 - 20:00
Sveinung Green - 2 timer
$item.username  
  Les mer  
Thu 29 Oct
kl 19:00 - 21:00
Trener og lagleder møte
Klubbhuset, 80 pers.  
  Les mer  
Thu 29 Oct
kl 18:30 - 21:00
AFSK ungdomsstyret
$item.username  
Reservert av Sondre Evjen   Les mer  
Wed 28 Oct
kl 17:00 - 21:00
Focus Dance
$item.username  
Charotte Filberg   Les mer  
Tue 27 Oct
kl 18:30 - 20:30
AFSK Fotball
Møterom 6 pers.  
  Les mer  
Mon 26 Oct
kl 18:00 - 21:00
Møte AFSK Damelag
Møterom, 15 pers.  
  Les mer  
Sun 25 Oct
kl 10:00 - 16:00
AFSK Håndball - 6 timer
$item.username  
Dommerutviklerkurs   Les mer  
Sun 25 Oct
kl 09:00 - 17:00
AFSK Håndball styret/v Morten Eriksen - 8 timer
$item.username  
Håndballkamper.   Les mer  
Thu 22 Oct
kl 20:00 - 21:00
Marion Kilde Jenteansvarlig - 1 time
$item.username  
  Les mer  
Wed 21 Oct
kl 19:00 - 20:30
AFSK Håndball styret/v Morten Eriksen - 1 time og 30 min.
$item.username  
Trening J15   Les mer  
Wed 21 Oct
kl 17:00 - 21:00
Focus Dance
$item.username  
Charotte Filberg   Les mer  
Mon 19 Oct
kl 19:00 - 20:30
AFSK Håndball styret/v Morten Eriksen - 1 time og 30 min.
$item.username  
Trening J15   Les mer  
Mon 19 Oct
kl 17:30 - 19:00
AFSK J11 - 1 time og 30 min.
$item.username  
  Les mer  
Sun 18 Oct
kl 15:00 - 16:14
Aurskog/Finstadbru - Skårer
$item.username   Aursmoen kunstgress 7er A
  Les mer  
Sun 18 Oct
kl 15:00 - 16:44
Aurskog/Finstadbru - Skjetten 3
$item.username   Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Sun 18 Oct
kl 15:00 - 16:44
Aurskog/Finstadbru 7er - Fredrikstad
$item.username   Aursmoen st. gress 7er A
  Les mer  
Sun 18 Oct
kl 11:00 - 15:00
AFSK Håndball styret/v Morten Eriksen - 4 timer
$item.username  
Håndballkamper.   Les mer  
Sat 17 Oct
kl 13:00 - 14:04
Aurskog/Finstadbru Grønn - Sørumsand Rød
$item.username   Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Fri 16 Oct
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 7er - Eidsvold TF 7er
$item.username   Aursmoen kunstgress 7er A
  Les mer  
Fri 16 Oct
kl 18:30 - 19:54
Aurskog/Finstadbru - Gjerdrum
$item.username   Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Fri 16 Oct
kl 18:00 - 19:30
AFSK Håndball styret/v Morten Eriksen - 1 time og 30 min.
$item.username  
Trening J15   Les mer  
Wed 14 Oct
kl 19:00 - 20:30
AFSK Håndball styret/v Morten Eriksen - 1 time og 30 min.
$item.username  
Trening J15   Les mer  
Wed 14 Oct
kl 18:00 - 19:00
Sigurd Aas - 1 time
$item.username  
Spillermøte   Les mer  
Wed 14 Oct
kl 17:00 - 21:00
Focus Dance
$item.username  
Charotte Filberg   Les mer  
Tue 13 Oct
kl 16:30 - 17:30
Morten Rognan - 1 time
$item.username  
Foreldremøte - J/G 8 Håndball   Les mer  
Mon 12 Oct
kl 20:00 - 21:30
Marion Kilde Jenteansvarlig - 1 time og 30 min.
$item.username  
Planlegging av jentedag 18 oktober   Les mer  
Mon 12 Oct
kl 19:00 - 20:30
AFSK Håndball styret/v Morten Eriksen - 1 time og 30 min.
$item.username  
Trening J15   Les mer  
Mon 12 Oct
kl 19:00 - 22:30
Hovedstyremøte
$item.username  
  Les mer  
Mon 12 Oct
kl 17:00 - 17:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Fet Blå
$item.username   Aursmoen mini kg
  Les mer  
Sun 11 Oct
kl 15:00 - 16:44
Aurskog/Finstadbru 2 - Bøn 3
$item.username   Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Sun 11 Oct
kl 09:00 - 16:00
AFSK Håndball styret/v Morten Eriksen - 7 timer
$item.username  
Håndballkamper.   Les mer  
Sat 10 Oct
kl 13:00 - 19:00
Konfirmasjon
$item.username  
Laila Schulhus   Les mer  
Fri 9 Oct
kl 18:00 - 19:30
AFSK Håndball styret/v Morten Eriksen - 1 time og 30 min.
$item.username  
Trening J15   Les mer  
Fri 9 Oct
kl 17:00 - 18:04
Aurskog/Finstadbru 3 - Gjelleråsen 4
$item.username   Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Thu 8 Oct
kl 20:00 - 22:00
AFSK Håndball styret/v Morten Eriksen - 2 timer
$item.username  
  Les mer  
Wed 7 Oct
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Lillestrøm 3
$item.username   Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Wed 7 Oct
kl 19:00 - 20:30
1 time og 30 min. - A-laget
$item.username  
  Les mer  
Wed 7 Oct
kl 19:00 - 20:30
AFSK Håndball styret/v Morten Eriksen - 1 time og 30 min.
$item.username  
Trening J15   Les mer  
Wed 7 Oct
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Strømmen
$item.username   Aursmoen kunstgress 9er A
  Les mer  
Wed 7 Oct
kl 17:00 - 21:00
Focus Dance
$item.username  
Charotte Filberg   Les mer  
Mon 5 Oct
kl 20:00 - 21:30
Marion Kilde Jenteansvarlig - 1 time og 30 min.
$item.username  
Trenere og lagledere for j7-kvinnelag   Les mer  
Mon 5 Oct
kl 19:00 - 20:30
AFSK Håndball styret/v Morten Eriksen - 1 time og 30 min.
$item.username  
Trening J15   Les mer  
Mon 5 Oct
kl 18:30 - 21:00
Styremøte AFSK Fotball
Møterom, 15 pers.  
  Les mer  
Mon 5 Oct
kl 18:30 - 20:14
Aurskog/Finstadbru - Fjellhamar
$item.username   Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Sun 4 Oct
kl 18:00 - 19:24
Aurskog/Finstadbru - Nittedal
$item.username   Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Fri 2 Oct
kl 18:30 - 20:00
AFSK Håndball styret/v Morten Eriksen - 1 time og 30 min.
$item.username  
Trening J15   Les mer  
Wed 30 Sep
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Kurland
$item.username   Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Wed 30 Sep
kl 19:00 - 20:30
1 time og 30 min. - A-laget
$item.username  
  Les mer  
Wed 30 Sep
kl 18:30 - 20:30
AFSK Håndball styret/v Morten Eriksen - 2 timer
$item.username  
Håndballtrening J15 v/Morten Rognan   Les mer  
Wed 30 Sep
kl 17:00 - 20:00
Sveinung Green - 3 timer
$item.username  
AFSK Fotball   Les mer  
Wed 30 Sep
kl 08:00 - 11:00
Aurskog Høland utvikling
Klubbhuset, 80 pers.  
Erik Bakke   Les mer  
Tue 29 Sep
kl 17:00 - 21:00
Jon Syversen - 4 timer
$item.username  
Møte, servering av porsjonskringle, 3 kanner…   Les mer  
Mon 28 Sep
kl 20:15 - 21:29
Aurskog/Finstadbru - Skedsmo
$item.username   Aursmoen kunstgress 7er A
  Les mer  
Sun 27 Sep
kl 10:00 - 16:00
AFSK fotball - Jeanette
$item.username  
Jeanette Nilsen   Les mer  
Sat 26 Sep
kl 10:00 - 16:00
Jeanette Nilsen - 6 timer
$item.username  
Grasrot 1 kurs fotball   Les mer  
Fri 25 Sep
kl 17:15 - 16:00
Audun Hestmark - 12 timer
$item.username  
Konfirmasjon, ønsker å leie fra fredags kveld til…   Les mer  
Thu 24 Sep
kl 19:00 - 20:30
AFSK Fotball
Klubbhuset, 80 pers.  
  Les mer  
Thu 24 Sep
kl 18:30 - 20:30
Tom Erik Sveen -Afsk A Kvinner - 2 timer
$item.username  
  Les mer  
Thu 24 Sep
kl 18:00 - 19:04
Aurskog/Finstadbru 3 - Skedsmo 3
$item.username   Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Thu 24 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Varpe Blå
$item.username   Aursmoen mini kg
  Les mer  
Thu 24 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Dalen Gul
$item.username   Aursmoen Sletta 5er
  Les mer  
Wed 23 Sep
kl 18:00 - 19:04
Aurskog/Finstadbru Grønn - Høland Blå
$item.username   Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Wed 23 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Søndre Høland Hvit
$item.username   Aursmoen Sletta 5er
  Les mer  
Wed 23 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Funnefoss/Vormsund Rød
$item.username   Aursmoen mini kg
  Les mer  
Wed 23 Sep
kl 17:00 - 21:00
Focus Dance
$item.username  
Charotte Filberg   Les mer  
Wed 23 Sep
kl 17:00 - 20:00
AFSK Håndball styret/v Morten Eriksen - 3 timer
$item.username  
Foreldremøte håndballskolen 2014   Les mer  
Wed 23 Sep
kl 17:00 - 17:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Gjerdrum Gul
$item.username   Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tue 22 Sep
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 - Hvam 2
$item.username   Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tue 22 Sep
kl 18:30 - 21:00
Tom Erik Sveen -Afsk A Kvinner - 2 timer og 30 min.
$item.username  
Lagmøte   Les mer  
Tue 22 Sep
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru 2 - Skedsmo 2
$item.username   Aursmoen kunstgress 9er A
  Les mer  
Tue 22 Sep
kl 18:15 - 19:19
Aurskog/Finstadbru - Hvam
$item.username   Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Tue 22 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Svart - Holter Hvit
$item.username   Aursmoen Sletta 5er
  Les mer  
Tue 22 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Strømmen Rød
$item.username   Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tue 22 Sep
kl 17:00 - 18:04
Aurskog/Finstadbru Hvit - Høland Blå
$item.username   Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Mon 21 Sep
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Gjelleråsen 2 7er
$item.username   Aursmoen kunstgress 7er A
  Les mer  
Mon 21 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Varpe Hvit
$item.username   Aursmoen mini kg
  Les mer  
Sun 20 Sep
kl 18:00 - 19:24
Aurskog/Finstadbru - Skedsmo 2
$item.username   Aursmoen stadion gress
  Les mer  
Sun 20 Sep
kl 15:00 - 16:44
Aurskog/Finstadbru - Frogner
$item.username   Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Sun 20 Sep
kl 09:00 - 19:00
AFSK Håndball styret/v Morten Eriksen - 10 timer
$item.username  
  Les mer  
Sat 19 Sep
kl 09:00 - 21:00
AFSK håndball - Loppetassen stjernerunde - 12 timer
$item.username  
AFSK håndball arrangerer minirunde 1   Les mer  
Wed 16 Sep
kl 20:30 - 21:30
Marion Kilde Jenteansvarlig - 1 time
$item.username  
  Les mer  
Wed 16 Sep
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Funnefoss/Vormsund 2
$item.username   Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Wed 16 Sep
kl 19:00 - 20:30
1 time og 30 min. - A-laget
$item.username  
  Les mer  
Wed 16 Sep
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru 2 - Lørenskog 2
$item.username   Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Wed 16 Sep
kl 17:00 - 21:00
Focus Dance
$item.username  
Charotte Filberg   Les mer  
Tue 15 Sep
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Blå - Gjerdrum Blå
$item.username   Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 18:30 - 20:04
Aurskog/Finstadbru - Aurskog-Høland 2
$item.username   Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Nittedal
$item.username   Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 08:00 - 15:30
Barnehage ledergruppemøte
$item.username  
Tone Vedal Haugen   Les mer  
Mon 14 Sep
kl 20:00 - 21:30
Marion Kilde Jenteansvarlig - 1 time og 30 min.
$item.username  
Skal ha møte med trenere og lagledere på…   Les mer  
Mon 14 Sep
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Flisbyen
$item.username   Aursmoen st. gress 7er A
  Les mer  
Mon 14 Sep
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru 7er - Skjetten 7er
$item.username   Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Sun 13 Sep
kl 09:00 - 19:00
AFSK Håndball styret/v Morten Eriksen - 10 timer
$item.username  
  Les mer  
Sat 12 Sep
kl 10:00 - 16:00
6 timer - Sveinung Green
$item.username  
NFF Akershus fotball lederkurs 1.   Les mer  
Fri 11 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Skedsmo Gul
$item.username   Aursmoen mini kg
  Les mer  
Thu 10 Sep
kl 20:00 - 21:30
Håndball junior kamp
$item.username  
  Les mer  
Thu 10 Sep
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Kløfta Rosa
$item.username   Aursmoen Sletta 5er
  Les mer  
Thu 10 Sep
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Grønn - Lillestrøm Gul
$item.username   Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Thu 10 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Svart - Sørumsand Rød
$item.username   Aursmoen Sletta 5er
  Les mer  
Thu 10 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Ullensaker/Kisa Gul
$item.username   Aursmoen mini kg
  Les mer  
Thu 10 Sep
kl 17:00 - 21:00
AH Idrettsråd årsmøte
$item.username  
Gro Anita Kversøy   Les mer  
Wed 9 Sep
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 7er - Sprint-Jeløy 7er
$item.username   Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Wed 9 Sep
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Lørenskog Lilla
$item.username   Aursmoen mini kg
  Les mer  
Wed 9 Sep
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Hvam
$item.username   Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Wed 9 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Skedsmo Grå
$item.username   Aursmoen mini kg
  Les mer  
Wed 9 Sep
kl 17:00 - 21:00
Focus Dance
$item.username  
Charotte Filberg   Les mer  
Wed 9 Sep
kl 17:00 - 18:04
Aurskog/Finstadbru 3 - Gjelleråsen 3
$item.username   Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Tue 8 Sep
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 - Gjerdrum 3
$item.username   Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Tue 8 Sep
kl 19:00 - 22:00
Sveinung Green - 3 timer
$item.username  
Hoved styremøte   Les mer  
Tue 8 Sep
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Høland
$item.username   Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Tue 8 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Lørenskog Sort
$item.username   Aursmoen Sletta 5er
  Les mer  
Tue 8 Sep
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Lørenskog Grønn
$item.username   Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tue 8 Sep
kl 17:00 - 18:04
Aurskog/Finstadbru Hvit - Sørumsand Hvit
$item.username   Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Mon 7 Sep
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Kløfta
$item.username   Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Mon 7 Sep
kl 19:00 - 19:30
Spillemøte G19
Møterom, 15 pers.  
  Les mer  
Mon 7 Sep
kl 18:30 - 21:30
Sveinung Green - 3 timer
$item.username  
Styremøte AFSK Fotball   Les mer  
Mon 7 Sep
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru 2 - Lillestrøm 5
$item.username   Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Mon 7 Sep
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru 2 - Raumnes & Årnes
$item.username   Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Mon 7 Sep
kl 17:00 - 18:30
Sveinung Green - 1 time og 30 min.
$item.username  
Oppstart skolestartere fotball   Les mer  
Sun 6 Sep
kl 20:00 - 21:24
Aurskog/Finstadbru - Lillestrøm 2
$item.username   Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Sat 5 Sep
kl 13:00 - 15:00
Petter Gudbrand Karlsen - 2 timer
$item.username  
Bursdagsfeiring for Emil Gudbrand Fossneset på G7…   Les mer  
Thu 3 Sep
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Aurskog-Høland
$item.username   Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Thu 3 Sep
kl 20:00 - 22:00
AFSK Håndball styret/v Morten Eriksen - 2 timer
$item.username  
  Les mer  
Wed 2 Sep
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Skjetten 2
$item.username   Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Wed 2 Sep
kl 19:00 - 20:30
1 time og 30 min. - A-laget
$item.username  
  Les mer  
Wed 2 Sep
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Haga Rød
$item.username   Aursmoen mini kg
  Les mer  
Wed 2 Sep
kl 18:30 - 20:04
Aurskog/Finstadbru - Lillestrøm 3
$item.username   Aursmoen stadion gress
  Les mer  
Wed 2 Sep
kl 17:00 - 21:00
Focus Dance
$item.username  
Charotte Filberg   Les mer  
Tue 1 Sep
kl 20:00 - 22:00
AFSK Håndball styret/v Morten Eriksen - 2 timer
$item.username  
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 18:30 - 20:00
Roger Evjen - 1 time og 30 min.
$item.username  
AH kommune møte eldreprosjekt   Les mer  
Tue 1 Sep
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru 7er - Kurland 7er
$item.username   Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Mon 31 Aug
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 7er - Sarpsborg 08
$item.username   Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Mon 31 Aug
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Fjellhamar
$item.username   Aursmoen st. gress 7er A
  Les mer  
Mon 31 Aug
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Frogner
$item.username   Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Mon 31 Aug
kl 17:45 - 18:49
Aurskog/Finstadbru Blå - Strømmen Rød
$item.username   Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Thu 27 Aug
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru 2 - Flisbyen 3
$item.username   Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Thu 27 Aug
kl 18:30 - 19:30
AFSK Håndball styret/v Morten Eriksen - 1 time
$item.username  
  Les mer  
Thu 27 Aug
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru Hvit - Bjørkelangen hvit
$item.username   Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Thu 27 Aug
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Hvam Gul
$item.username   Aursmoen mini kg
  Les mer  
Wed 26 Aug
kl 22:30 - 22:45
AFSK håndball - Loppetassen stjernerunde - 7 timer
$item.username  
  Les mer  
Wed 26 Aug
kl 19:00 - 20:04
Aurskog/Finstadbru 3 - Fjellhamar 2
$item.username   Aursmoen kunstgress 7er A
  Les mer  
Wed 26 Aug
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Fenstad FK Hvit
$item.username   Aursmoen mini kg
  Les mer  
Wed 26 Aug
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Hakadal Rød
$item.username   Aursmoen Sletta 5er
  Les mer  
Wed 26 Aug
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Dal
$item.username   Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Wed 26 Aug
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Lørenskog Grønn
$item.username   Aursmoen mini kg
  Les mer  
Wed 26 Aug
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Hvit - Hvam Svart
$item.username   Aursmoen Sletta 5er
  Les mer  
Wed 26 Aug
kl 17:00 - 21:00
Focus Dance
$item.username  
Charotte Filberg   Les mer  
Tue 25 Aug
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Søndre Høland
$item.username   Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Tue 25 Aug
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Hakadal Blå
$item.username   Aursmoen Sletta 5er
  Les mer  
Tue 25 Aug
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Høland Blå
$item.username   Aursmoen mini kg
  Les mer  
Tue 25 Aug
kl 17:00 - 18:04
Aurskog/Finstadbru Hvit - Fet Blå
$item.username   Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Mon 24 Aug
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Rælingen 2
$item.username   Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Mon 24 Aug
kl 19:00 - 20:30
Skigruppa - 1 time og 30 min.
$item.username  
Styremøte.   Les mer  
Mon 24 Aug
kl 19:00 - 20:04
Aurskog/Finstadbru Grønn - Skjetten Grønn
$item.username   Aursmoen Sletta 7er B
  Les mer  
Mon 24 Aug
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru 2 - Gjerdrum
$item.username   Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Mon 24 Aug
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru 2 - Gjerdrum
$item.username   Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Mon 24 Aug
kl 18:00 - 20:00
Svømming styremøte
$item.username   Bunkersen
  Les mer  
Mon 24 Aug
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Svart - Rælingen Gul
$item.username   Aursmoen mini kg
  Les mer  
Mon 24 Aug
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Lørenskog Hvit
$item.username   Aursmoen Sletta 5er
  Les mer  
Sun 23 Aug
kl 18:00 - 19:24
Aurskog/Finstadbru - Gjelleråsen
$item.username   Aursmoen stadion gress
  Les mer  
Thu 20 Aug
kl 20:00 - 22:00
AFSK Håndball styret/v Morten Eriksen - 2 timer
$item.username  
  Les mer  
Wed 19 Aug
kl 20:15 - 21:59
Aurskog/Finstadbru - Holter
$item.username   Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Wed 19 Aug
kl 19:00 - 20:30
1 time og 30 min. - A-laget
$item.username  
  Les mer  
Wed 19 Aug
kl 18:30 - 20:04
Aurskog/Finstadbru - Raumnes & Årnes 2
$item.username   Aursmoen stadion gress
  Les mer  
Wed 19 Aug
kl 17:00 - 21:00
Focus Dance
$item.username  
Charotte Filberg   Les mer  
Tue 18 Aug
kl 18:30 - 19:34
Aurskog/Finstadbru - Skjetten 2
$item.username   Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Tue 18 Aug
kl 18:00 - 23:00
Hovedstyremøte
$item.username  
  Les mer  
Mon 17 Aug
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Eidsvold IF +
$item.username   Aursmoen st. gress 7er A
  Les mer  
Mon 17 Aug
kl 18:30 - 19:44
Aurskog/Finstadbru - Funnefoss/Vormsund
$item.username   Aursmoen st. gress 9er A
  Les mer  
Sun 16 Aug
kl 18:30 - 20:14
Aurskog/Finstadbru - Gjerdrum
$item.username   Aursmoen kunstgress
  Les mer  
Sat 15 Aug
kl 13:00 - 14:24
Aurskog/Finstadbru - Dalen
$item.username   Aursmoen stadion gress
  Les mer  
Fri 14 Aug
kl 18:00 - 14:00
Gammel 2019
Aurskog Finstadbru Sportsklubb   Fotball   Aurskoghallen, Aurveien 41 AFSK fotball Aurskog/Finstadbru Sportsklubb
AFSK fotball inviterer alle barn født 2007…   Les mer  
Fri 14 Aug
kl 18:00 - 14:00
Tine fotballskole 2020
Aurskog Finstadbru Sportsklubb   Fotball   Aurskoghallen, Aurveien 41 AFSK fotball Aurskog/Finstadbru Sportsklubb
AFSK fotball inviterer alle barn født 2007…   Les mer  
Thu 13 Aug
kl 20:00 - 22:00
AFSK Håndball styret/v Morten Eriksen - 2 timer
$item.username  
Styremøte håndball   Les mer  
Thu 13 Aug
kl 19:00 - 19:54
Aurskog/Finstadbru Rød - Gjelleråsen Grønn
$item.username   Aursmoen Sletta 5er
  Les mer  
Thu 13 Aug
kl 18:00 - 19:45
Elin Skogly - 1 time og 45 min.
$item.username  
  Les mer  
Thu 13 Aug
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Bjerke Rød
$item.username   Aursmoen mini kg
  Les mer  
Thu 13 Aug
kl 18:00 - 18:54
Aurskog/Finstadbru Grønn - Enebakk Rød
$item.username   Aursmoen Sletta 5er
  Les mer  
Wed 12 Aug
kl 19:45 - 20:49
Aurskog/Finstadbru Grønn - Finstad Rød 5er
$item.username   Aursmoen Sletta 7er A
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline